Duits filmverslag
Der Krieger und die Kaiserin
1 de titel slaat op de namen van de hoofdpersonen, wat namelijk Sissi en Bodo zijn. Dat zijn de namen van de belangrijke personen vroeger want Sissi was (vanzelfsprekend) de keizerin vroeger en Bodo dus de krijger, maar de film speelt zich gewoon af in deze tijd en die mensen zijn gewone mensen.
2 De hoofdpersonen zijn Sissi en Bodo.
Sissi: een blonde vrouw met blond haar, ze werkt in een gesticht, komt op een dag onder een auto te liggen en de man Bodo, die ze toen nog niet kende, redde haar en sindsdien kon ze niet meer stoppen met denken over hem.
Bodo: knappe man met donkerblond haar erg gespierd, lijkt in het begin waarschijnlijk heel aardig omdat hij haar red maar als ze hem later weer opzoekt wil hij niks meer met haar te maken hebben. Op dat moment dat zij aan komt lopen is hij een vechtsport aan het beoefenen met z`n broer blijkt later en dat zegt ook weer wat over hem. Hij woont in een boerderij met z`n broer. En komt net uit het leger.
3 Ze leren elkaar kennen doordat Bodo Sissi red wanneer zij een oneguk krijgt met een vrachtwagen en er vervolgens onder ligt. Hij is de enige die haar ziet liggen en kruipt er meteen onder, ze heeft waarschijnlijk een bloedprop waardoor ze niet kan ademen en Bodo doet dan iets slims maar tog erg gevaarlijk en vooral heel erg vies, hij maakt met een mes een gat in haar keel duwt er een rietje in die hij van van een voorbijganger snel even afpakt. Daardoor kan ze weer ademen. Dan snel daarna komt de ambulance en ze word met hem erbij naar het ziekenhuis gebracht, ze houd de hele tijd zn hand vast een daardoor trekt ze het knoopje van zn blouse eraf. Dat is daarna de hele tijd haar aandenken geweest van haar redder.
4 Op dat moment dat hij haar red heel wanhopig enzo, maar daarna als zij hem op komt zoeken wil hij niets met haat te maken hebben en slaat haar zelfs. Hij is op de een of andere manier soort van boos, maar daar heeft hij wel een soort van reden voor, zij wil namelijk wel een relatie met haar redder ze is helmaal verliefd. Maar hij heeft al eerder een relatie gehad met een vrouw en heeft haar verloren en is bang haar weer te verliezen.
5 Dat is de vrouw die Bodo heeft verloren.
6 Dat is ook de vrouw die hij heeft verloren, zij was erg geliefd bij Bodo en mist haar heel erg vind het moeilijk om over haar heen te komen, en dat blijkt ook omdat hij het moeilijk vind om opnieuw te beginnen met een andere vrouw.
7 De broer van Bodo roept hem om van de wc te komen. De wc is echter traumatisch geworden voor Bodo omdat zijn vrouw was overleden toen hij de wc zat. Nu zit hij daar heel vaak omdat hij dan denkt dat hij er als hij er langer op zit mee haar er daarmee terug kan krijgen.
8 dramatische roman, het is allemaal dramatisch omdat er mensen doodgaan en er ongelukken gebeuren, maar ook romantisch omdat het lijkt alsof het allemaal is voorbestemd voor elkaar, dat het het lot is om elkaar tegen te komen al is het op deze manier.
9 Het eindigt met dat ze er samen vandoor gaan, ze rijden in de auto en stoppen dan nog ergens om te tanken. Dan gaat Bodo nog naar de wc en heel raar komt zichzelf daar tegen , hij stapt weer in de auto maar die zogenaamde kloon gaat ook mee, op een gegeven moment laat hij hem stoppen stapt uit en ze ruilen van plek, de een die eerst achter het stuur zat staat nu buiten en de auto rijd weg.
Eerst snapte ik hier ook niks van maar nu klopt het wel. Ik vond het eerst al raar dat Sissi die vrouw die mee is er niets van ziet, dus hij is gewoon onzichtbaar.
Maar wat ik nu dus wel snap is dat Bodo een nieuwe ik heeft en een oude, degene die uitstapt is dus de oude en hij gaat verder met de nieuwe en de reden dat dat dus allemaal tevoorschijn kwam in die wc daar is natuurlijk omdat dat zijn traumatische plek is waar hij zat toen hij zijn vrouw verloor.
10 het verband tussen het begin en het slot is dat Sisi in het begin een brief krijgt dat ze iets moet ophalen in de bank wat van een familielid is, en op het eind gaat ze dat naar diegene toe brengen met die man erbij als ze dus eindelijk samen zijn.
REACTIES
1 seconde geleden