MZZL meiden en de paparazzi door Marion van de Coolwijk

Beoordeling 6.6
Foto van een scholier
Boekcover MZZL meiden en de paparazzi
Shadow
  • Boekverslag door een scholier
  • 2e klas vwo | 432 woorden
  • 10 maart 2008
  • 42 keer beoordeeld
Cijfer 6.6
42 keer beoordeeld

Boek
Auteur
Marion van de Coolwijk
Genre
Chicklit
Taal
Nederlands
Vak
Eerste uitgave
2005
Pagina's
190
Oorspronkelijke taal
Nederlands

Boekcover MZZL meiden en de paparazzi
Shadow
MZZL meiden en de paparazzi door Marion van de Coolwijk
Shadow
ADVERTENTIE
Hulp nodig bij je toetsweek?

Met ToetsMij oefen je per hoofdstuk voor al je vakken, precies op het niveau van je toets. Zo weet je precies wat je kunt verwachten en met de uitleg bij de antwoorden kun je lastige dingen beter begrijpen. Zo zijn er geen verrassingen meer op de toets en haal je hogere cijfers!

Probeer nu 7 dagen gratis!

Titel boek: Mzzl meiden en de paparazzi
Schrijfster: Marion van de Coolwijk
Uitgever: De Fontein

Inhoud in het kort:
Hanna, Joan en Tanja zijn een drieling die allemaal heel verschillend in elkaar zitten. Dit komt doordat Hanna, Joan en Tanja niet door hun biologische ouders zijn opgevoed maar bij hun geboorte gescheiden zijn. Vlak voor hun 16e verjaardag krijgen de drie zussen stuk voor stuk een brief waarin staat dat ze geadopteerd zijn en wie hun biologische moeder is. De zussen gaan elkaar opzoeken en gaan samen opzoek naar hun biologische vader: de zanger van de populaire band de Jeans.

Hoofdpersonen:
Hanna: Hanna is iemand die over alles nadenk en goede cijfers haalt. Ze wil altijd weten waar mensen het over hebben en der zin krijgen. Hanna vindt het moeilijk om geheimen te bewaren. Verder is het een hele spontane meid die houd van gezelligheid en vind het belangrijk om dingen met haar gezin te doen.

Tanja: Tanja is iemand die direct zegt wat ze vind en zich altijd groot houd. Tanja vind ook dat huilen voor watjes is en ze huilt dan ook alleen maar als niemand kijk. Tanja is een goed voorbeeld van een grote meid met een groot hart. Ook zij is 16 jaar.

Joan: Joan is een knap meisje en elke jongen valt voor haar. Ze is 16 jaar en heeft blond lang haar. Joan is opgevoed door rijke mensen en ze is, net als haar zussen eerlijk tegenover mensen maar soms kan ze heel eigenwijs zijn.

Genre van het boek:
De serie Mzzl meiden is een echte meiden serie waar het vooral draait om liefde en romantiek!

Dit boek is/heeft:
Spannend: de schrijfster laat je vaak in spanning zitten omdat ze stop met het hoofdstuk als het heel spannend begint te worden en gaat door met een heel ander onderwerp.
Heel origineel: Je komt niet vaak een verhaal tegen dat gaat over een drieling, en al helemaal niet dat zij alle drie geadopteerd zijn!
Levensecht: Ik kon mij heel goed inleven in de personages omdat de plaats waar het zich afspeelt en wat de omstandigheden zijn goed wordt verteld.
Vrij makkelijke taal: 
Een duidelijk verhaal: Ik kon heel goed snappen waar het over ging

Het mooiste en spannendste stukje uit het boek vind ik het moment waarop Parrot vertel aan zijn fans dat Joan, Tanja en Hanna zijn dochters zijn.

Ik zou dit boek zeker aanraden aan andere meiden want er gebeuren allerlei dingen die je in een normaal leven nooit mee zal maken. Het is echt een gaaf boek om te lezen en je kunt je goed verplaatsen in de personages.

REACTIES

J.

J.

woowh je verslag is echt kort maar je vindt heeeeel veel informatie erin

13 jaar geleden

Log in om een reactie te plaatsen of maak een profiel aan.