Heden ik door Renate Dorrestein

Beoordeling 3.8
Foto van een scholier
Boekcover Heden ik
Shadow
  • Boekverslag door een scholier
  • Klas onbekend | 245 woorden
  • 13 maart 1999
  • 40 keer beoordeeld
Cijfer 3.8
40 keer beoordeeld

Boek
Auteur
Renate Dorrestein
Genre
Non-fictie
Waargebeurd
Biografie
Taal
Nederlands
Vak
Eerste uitgave
1993
Pagina's
207
Geschikt voor
bovenbouw havo/vwo
Punten
2 uit 5
Oorspronkelijke taal
Nederlands
Literaire thema's
Ernstige ziekte,
Lichamelijk gehandicapt

Boekcover Heden ik
Shadow
Heden ik door Renate Dorrestein
Shadow
ADVERTENTIE
Hulp nodig bij je toetsweek?

Met ToetsMij oefen je per hoofdstuk voor al je vakken, precies op het niveau van je toets. Zo weet je precies wat je kunt verwachten en met de uitleg bij de antwoorden kun je lastige dingen beter begrijpen. Zo zijn er geen verrassingen meer op de toets en haal je hogere cijfers!

Probeer nu 7 dagen gratis!

Titel Heden ik

Jaar eerste uitgave 1993

Genre autobiografies verslag

Motto Illnes is the night-side of life, a more onerous citizenship. everyone in the kingdom of the well and in the kingdom of the sick. altough we all prefer to use only the good passport, sooner or leter each of us is obliged, at
least for al spell, to identfy ourselves as citizens of that other place
susan sontag

Opdracht voor Tine, die mij bij het schrijven van dit boek zo vaak haar hersenen heeft geleend.

Auteursinformatie Renate Dorrestijn, geboren in 1954.In 1983 debuteert renate met Buitenstaanders, een roman. Bijna al haar boeken zijn romans.

Samenvatting Als renate op een ochtend haar bed uitstapt heeft ze het gevoel van een zware kater. Dit blijft heel lang zo tot ze een keer valt en verplicht aan bed gekluisterd is. Ze krijgt steeds meer vage klachten en gaat naar de dokter. Die heeft geen idee en zo gaat ze zelf op onderzoek uit. Als ze haar klachten vergelijkt met een vriendin die Me heeft, blijken de klachten overeen komen. Ze gaat terug naar de dokter maar er wordt om haar gelachen. Ze loopt samen met caroline(die ook aan ME lijdt) stad en land af bij allerlei specialisten maar iedereen verklaard hen voor gek, ze komen bij natuurlijke genezers. Nadat ook dit niet bleek te werken, reizen ze af naar london, maar die werkt ook maar 1/2. Uiteindelijk komt ze terecht bij een dokter die haar via bepaalde dieten geneest.

REACTIES

Log in om een reactie te plaatsen of maak een profiel aan.