Scholieren tussen 13 en 17 jaar gezocht!

Doe mee aan dit korte onderzoek over statiegeld en maak kans op 20 euro Bol.com tegoed

Meedoen

De vuurmeester door Theo Hoogstraaten

Beoordeling 5.1
Foto van een scholier
Boekcover De vuurmeester
Shadow
  • Boekverslag door een scholier
  • 3e klas vwo | 357 woorden
  • 15 augustus 2006
  • 62 keer beoordeeld
Cijfer 5.1
62 keer beoordeeld

Boek
Auteur
Theo Hoogstraaten
Genre
Jeugdboek
Taal
Nederlands
Vak
Eerste uitgave
2002
Pagina's
132
Oorspronkelijke taal
Nederlands

Boekcover De vuurmeester
Shadow
De vuurmeester door Theo Hoogstraaten
Shadow
ADVERTENTIE
Examenstress? Niet met Examenbundel!

Over minder dan drie weken zit je jouw examens te maken. Slaat de examenstress toe? Sla nog snel Examenbundel, Samengevat en Examenbuddy in voor je probleemvakken en own je examens! Jij. Kunt. Dit.

Ik wil slagen

Het boek gaat over het bureau Fiofen.
Fiona, Fenno en Valentino hebben dat bureau opgericht, om wat bij te verdienen. De enige die hun daar bij wil helpen is de opa van Fenno en Fiona. Zij willen mensen met problemen helpen, bijvoorbeeld als ze met iemand ruzie hebben. Als er op een dag iemand belt naar hun, hebben ze een zaak om op te lossen. Ze moeten een meisje, Bettie, helpen. Ze zit op tennis en is een kakker. Een paar keer toen ze naar tennis ging werd ze beroofd door 2 meiden. Haar moeder belt naar bureau Fiofen want haar dochter Bettie wordt weer beroofd en in het water word geduwd. Dan spreken Valentina en Fiona met het meisje af en rijden met haar mee naar tennisles. Onderweg komen ze die 2 meiden weer tegen waar de moeder Bettie het over had. Zij schelden Bettie uit. De andere 2 meiden gaan tegen ze in en dan komt er een gevecht.Een van die meiden haalt een pistool tevoorschijn en bedreigd hun daarmee.Alledrie denken ze dat het geen echte pistool is, maar dan schiet een van die meiden een eend dood.
Daar schrikken ze van en ze willen weggaan maar de meiden houden hun tegen en ze bedreigen hun. Fenno zit in de bosjes en ziet alles gebeuren, hij belt de politie. Als de meiden de politieauto horen gaan ze snel op hun scooter zitten en rijden ze weg. De politie kan ze niet te pakken. Ondertussen worden in de stad een paar brandjes gesticht. Ze laten de eerste zaak rusten. Dan onderzoeken ze de branden en proberen de brandstichter te vinden. Wanneer ze hem vinden kunnen ze er € 10.000 voor krijgen. Als ze dan bij een snackbar een man met een hond zien groeten zij hem. De dag erna zien ze in de krant een stuk over een brand bij die snackbar. Dan komen ze erachter dat de man met de hond de pyromaan is. Ze gaan hem achteraan en geven het adres door aan de politie. Daar spreekt hij de waarheid en wordt hij opgepakt. Het bureau Fiofen krijgt het geld en daar zijn ze heel blij mee.

REACTIES

A.

A.

opa die helpt hun ook nog en valentina die moet bijna van school gestuurd worden.

17 jaar geleden

Log in om een reactie te plaatsen of maak een profiel aan.