Confetti conflict door Carry Slee

Beoordeling 6.3
Foto van een scholier
Boekcover Confetti conflict
Shadow
  • Boekverslag door een scholier
  • 1e klas vmbo/havo | 220 woorden
  • 9 augustus 2006
  • 38 keer beoordeeld
Cijfer 6.3
38 keer beoordeeld

Boekcover Confetti conflict
Shadow
Confetti conflict door Carry Slee
Shadow
ADVERTENTIE
Zo weet je precies wat je nog moet leren voor je examens! 📚✅

Al aan het stressen voor je eindexamens? Niet met Examenbundel! Maak per vak de gratis quickscan en check hoe je ervoor staat. Zo krijg je direct inzicht in wat je al beheerst en wat je nog moet leren en oefenen.
 

Naar de quickscan

Titel: Confetti Conflict Auteur: Carry Slee Jaar van uitgave: 1993 Aantal bladzijden: 96

Hoofdrolspelers: Mark
Marks vader: schildert in een atelier
Jasmijn: beste vriendin van Mark
Johan: klasgenoot van Mark
Harde Henkie: iemand die Mark en zijn vrienden treitert
Daan: van Mark

Samenvatting: Johan krijgt een hele doos confetti van de vader van Mark. De doos met confetti is bedoeld voor een feestje. Johan verkoopt de confetti aan zijn klasgenoten. Hier word Mark kwaad en besluit om Johan terug te pakken. Zijn vrienden helpen hem daarbij. Daan heeft een idee. Hij heeft nog twee valse munten die net echt lijken. Hij wil de munten doorverkopen aan Johan. Johan trapt er in en zonder dat hij weet dat de munten vals zijn verkoopt hij ze door aan harde Henkie. Wanneer harde Henkie er achter komt dat de munten nep zijn slaat hij Johan in elkaar en bind hem vast aan een boom Mark en zijn vrienden vinden hem helemaal bedolven onder het confetti.

Mark brengt de dag daarop een bezoek aan zijn vaders atelier waar hij tot ontdekking komt dat zijn vader homoseksueel is . Mark durft er met niemand over te hebben, zelfs niet met hem beste vriendin Jasmijn.

Eigen mening: Ik vond het een heel leuk boek. Omdat het steeds over de gevoelens van de hoofdpersoon gaat en dat vind ik leuk.

REACTIES

Log in om een reactie te plaatsen of maak een profiel aan.

Andere verslagen van "Confetti conflict door Carry Slee"