Het soort verhaal of gedicht.
Ik vind dit boek een fantasie verhaal omdat een krokodil niet kan praten en in dit boek geen realistische dingen gebeuren want de andere dieren kunnen in het boek ook praten en een krokodil kan niet ineens een boom worden en dat kinderen dan denken van ’hee kijk een boom’.
De personen.
The enormous crocodile: the enormous crocodile is groot, groen en hij heeft een hele grote mond met heel veel tanden. Hij is sluw en de gemeenste krokodil in de hele jungle. Hij houd van het eten van kinderen en hij denkt dat hij super slim is met al zijn plannetjes waarmee hij kinderen probeert te lokken en dan op te eten.
Trunky the elephant: trunky the elephant is dik, grijs en groot. Hij vind het niet leuk dat the enormous crocodile kinderen eet en daarom gaat hij hem proberen te stoppen. Hij is ook heel erg sterk en alle kinderen vinden hem lief.
De achtergrond.
Het verhaal speelt zich af in de jungle in Afrika waar ook kinderen komen. De tijd is niet zo belangrijk maar de plaats wel bv. het verhaal kan zich niet in Nederland in het midden van Amsterdam afspelen, daar zijn geen krokodillen te vinden.
De achtergrond is belangrijk met name de leefomstandigheden, een krokodil kan niet in zo’n koud land als Groenland leven.
Een krokodil heeft een jungle nodig.
Een samenvatting.
Er was een krokodil in de jungle van Afrika. Die houdt ervan kinderen op te eten. Hij heeft allemaal slimme plannetjes om kinderen te lokken en daarna op te eten. Hij gaat zijn plannetjes aan allemaal andere dieren vertellen zoals: een nijlpaard, een olifant, een aap en een struisvogel. Die vinden dat niet zo’n goed idee. De krokodil gaat plan 1 doen maar het nijlpaard komt eraan om hem te stoppen. De krokodil heeft steeds een nieuw plan.
Als het plan bijna is gelukt komt er weer een ander dier aan die het plan verstoord. Op het laatst komt er een olifant en die slingert hem helemaal weg tot in de ruimte. En weg is de krokodil !!!
De titel.
Ik vind de titel wel goed gekozen omdat het over de grote krokodil gaat maar ik zou zelf hebben gekozen voor zoiets als: The crocodile likes eating children. Omdat het daar toch meer om gaat dan dat hij groot is. Het groot zijn is niet belangrijk maar dat hij houdt van het eten van kinderen wel want daar gaat het hele verhaal over.
Je eigen mening.
Ik heb dit verhaal met heel veel plezier gelezen want het is echt een leuk en grappig verhaal en het gaat eigenlijk over allemaal onzin dingen en je hoeft niet zo hard na te denken om het te begrijpen. Ik vond het jammer dat het zo’n dun boekje was/is. Omdat ik me echt dood gelachen heb. Ik heb nog nooit zoiets gelezen wat hierop lijkt tenminste van wat ik me kan herinneren. Ik zou iemand dit boekje zeker aanraden omdat het een heel grappig boekje is en niet zo’n heel moeilijk boekje.
Keuzeopdracht interview.
M= Marleen C= Crocodile
M: Hello
C: Hello
M: What do you like about children?
C: They are so jucy.
M: Ok, what do your friends think about it?
C: My friends say it is weird.
M: Allright, how many children have you already been eating?
C: You mean in my entire life?
M: yes thats what i mean.
C: Ok, I think approximatly 150 children.
M: Ok, that are a lot of children. Have you ever eaten adults?
C: Yes, I did.
M: Allright, how much adults have you eaten?
C: About, 20 adults.
M: What is more tasty, children or adults?
C: Children taste better.
M: What is less tasty about adults?
C: They taste a little bit tough.
M: Ok, do you have friends whom also eat children?
C: Yes I have, his name is Duncan.
M: Allright, did you live somewhere else than here in Africa?
C: No, I have been living here my entire live.
M: Ok, I’ve one more question, what do you eat when there are no children?
C: I hunt for animals in the river, like fish and leafs of trees.
M: Ok thanks for all. Goodbye
C: You’re welcome. Bye Bye!
REACTIES
1 seconde geleden
J.
J.
er zijn nog veel meer personen in dit verhaal zoals muple wump
6 jaar geleden
Antwoorden