Prijsactie: Over mijn lijk
'Over mijn lijk' is geen standaard onderwerp voor jongeren, maar een bijzonder boek is het zeker, ook voor jou. 'Over mijn lijk' gaat over het volgende: de dood is zelden uit de gedachten van de filosoof. Maar wat te zeggen van de dood van de grote filosofen zelf? Vele daarvan zijn vreemd, stiekem toch wel erg grappig, tragisch of absurd. Wist je bijvoorbeeld al dat Plato stierf aan een luizeninfectie? En dat Aristoteles zichzelf vergiftigde met akoniet? Heracleitus stikte in koeienmest...?!
'Over mijn lijk' van Simon Critchley brengt -hier en daar op een zeer grappige manier- de doodsoorzaken van 200 grote filosofen in kaart. Daarnaast vertellen de verhalen ook welke lessen de filosofie ons leert over de juiste omgang met sterven en dood. Deze wijze les kunnen we je in ieder geval alvast geven: "Wie weet te sterven, weet te leven!"
Winnen?!
Dus standaard onderwerp of niet, 'Over mijn lijk' vertelt op een grappige en leerzame manier over de grote filosofen van de wereld. En Scholieren.com mag maar liefst 10 exemplaren weggeven! Het enige wat jij hoeft te doen is hieronder je gegevens invullen.
1 seconde geleden
N.
N.
Leuke actie ^.^!
14 jaar geleden
Antwoorden