Hoe goed is jouw kennis over wachtwoorden? 🔐
Test jezelf met deze quiz!

Doe de quiz!

'Thank God i'm not ugly'

Door Mari
Houd je van knalkleuren en een beetje provoceren? Dan heeft Scholieren.com iets voor je gevonden: De Trendy Wendy tas.

Wendy is een brutaal meisje met twee staartjes en een brilletje, dat zogezegd het hart op de tong heeft. “Thank GOD i’m not ugly”, roept ze je klasgenoten vanaf een paars rugzakje toe. En wat te denken van “Guys dig me” (jongens vinden mij leuk)? Wendy laat er geen gras over groeien en jij dus ook niet, als je met haar rondloopt.

De tassen en accessoires zijn gemaakt van waterafstotend materiaal. De lila-paarse Wendy-portomonnee heeft veel vakjes en ritsjes en biedt genoeg plaats aan meidensfrutsels als je lidmaatschap van de sportclub, je creditcard en pasfoto’s van je vriendinnen. Een plastic ‘venstertje’ om de foto’s door te kunnen zien, ontbreekt jammergenoeg.

In het midden zit een klein geheim vakje: handig voor liefdesbrieven en aanverwante zaken. Voor meiden die helemaal in stijl willen gaan, is er voor iedere situatie wel een felgekleurde en opvallende Wendy tas. Je kunt onder andere kiezen uit tassen van A4formaat, shoppers, rugzakken, schoudertassen en er is zelfs een speciale zwemtas. Iedere tas is uitgevoerd in lieflijk roze of lila-paars en bedrukt met Wendy en een van haar snelle spreuken. Ben je jong, hip en tegendraads, dan zouden Wendy en jij best wel eens vriendinnen kunnen worden.

Demano
Is provoceren niet echt je ding, maar zoek je wel iets speciaals? Dan zijn de unieke tassen van Demano vast iets voor jou. Deze worden gemaakt van banners. Banners zijn grote, bedrukte doeken die in de Spaanse stad Barcelona veel worden gebruikt om reclame te maken voor dingen als concerten en tentoonstellingen. Slechts een deel van deze doeken is receyclebaar, maar daar heeft het receyclingsbedrijf Demano nu een oplossing voor gevonden.

Demano is samen met hippe ontwerpers begonnen modeaccessoires te maken van het overgebleven materiaal. Spullen die erg geschikt zijn voor de chaos die middelbare school heet. Ze zijn immers gemaakt van het onverwoestbare PVC. Iedere tas of hoed van Demano is uniek, omdat de banners steeds verschillend zijn. Nooit meer iemand met dezelfde tas in de stad tegenkomen!

Binnenin de Demano tas die je ziet op de foto, vallen de woorden Barcelona en Gaudí te lezen. Onze tas was dus ooit een reclamedoek voor iets wat met de beroemde architect Gaudí te maken heeft. De tas is groot en stevig en je kan m volproppen met al je boeken, schriften, lunch enzovoorts. Helaas hoef je de tas maar iets schuin te houden of alles valt eruit, er zitten geen aparte vakken of ritsen in om de tas af te sluiten. En verder is alles aan de tas groot en breed: Van de draagband tot de clip waarmee je hem dichtmaakt. Niet echt geschikt voor fijne typetjes dus.

Kopen?
De Demano tassen zijn onder andere te koop bij Hulshoff Wonen, Combo Design in Utrecht en Sorpresa in Den Haag.

De Trendy Wendy accessoires zijn te koop bij speciaalzaken en cadeauwinkels, onder andere Primera IJpenburg in Den Haag, Bremer Bags Fashion in Deventer en Kek in Weesp. Gepubliceerd op 13 september 2005