'Als scholier verdien je een fooi.'

Door Redactie

"Als scholier verdien je een fooi," zei de voorzitter van FNV Jong Jeroen de Glas tegen Scholieren.com. "Het minimumloon voor jongeren moet echt verdubbeld. In vergelijking met omliggende landen verdienen Nederlandse jongeren heel weinig."
"Is het terecht dat iemand van 15 minder verdient dan iemand van 17 als ze evenveel ervaring hebben?" En een tip: "Ga niet direct akkoord met het eerste salarisaanbod, er is vaak onderhandelingsruimte."
FNV Jong wil zoveel mogelijk handtekeningen verzamelen om daarmee dan vervolgens naar de Tweede Kamer te stappen - dan kunnen ze in de kamer de wet aanpassen, zodat scholieren meer gaan verdienen. Op Gewoonmeerloon.nl worden de stemmen verzameld. Tijd voor actie?!

Gepubliceerd op 14 mei 2009